Mağazalar

Adana Nurus Mağaza
Reşatbey Mah. 62014 Sok. Fehmi Bindebir İş Merkezi No.3 Zemin Kat Seyhan Adana
Haritada görüntüle
0 322 454 35 01-02
adana@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-19:00
Cumartesi 10:00-18:00
Pazar Kapalı
Ankara Nurus Fabrika /Merkez
Ahi Evran Osb Mah. Organize Sanayi Bölgesi, Oğuz Cd. No:25, 06935 Sincan Ankara
Haritada görüntüle
0 312 589 00 00
info@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-18:00
Cumartesi Pazar Kapalı
Ankara Nurus Söğütözü Mağaza
Koç Kuleleri Söğütözü Mah.Söğütözü Cd. No: 2/D-13-14-15-16, 06510 Çankaya Ankara
Haritada görüntüle
0 312 447 62 32
info@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 08:00-18:00
Cumartesi 10:00-18:00
Pazar Kapalı
Antalya Nurus Mağaza
Doğuyaka mah. Termesos Bulvarı Gardenyapark 3 Sitesi No.40C/A Muratpaşa Antalya
Haritada görüntüle
0 242 322 05 00
antalya@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-18:30
Cumartesi 09:00-16:00
Pazar Kapalı
Bursa Nurus Mağaza
İzmir Yolu Cad. No:212 Nilüfer - Bursa
Haritada görüntüle
0 224 443 22 43
0 224 443 60 88
bursa@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 08:00-18:00
Cumartesi 10:00-18:00
Pazar Kapalı
Gaziantep Nurus Mağaza
Değirmiçem Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı No:52/A Şehitkamil GAZİANTEP
Haritada görüntüle
0 342 336 44 88 – 89 – 91
gaziantep@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-19:00
Cumartesi 10:00-18:00
Pazar Kapalı
İstanbul Nurus ExperIence Hub (Levent Mağaza)
Levent Büyükdere Cad, Karakol Sk. D:2, 34330 Beşiktaş İstanbul
Haritada görüntüle
0 212 269 63 00
info@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 08:00-19:00
Cumartesi 10:00-18:00
Pazar Kapalı
İzmir Nurus Mağaza
Umurbey Mah.Kıbrıs Şehitleri Cad.No:98 Alsancak - İzmir
Haritada görüntüle
0 232 463 99 08 - 0 232 463 99 21
izmir@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-18:30
Cumartesi 09:00-17:00
Pazar Kapalı
Kayseri Nurus Mağaza
Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 7. Cadde No : 10 Melikgazi KAYSERİ
Haritada görüntüle
0 352 232 50 80
kayseri@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-18:30
Cumartesi 09:00-17:00
Pazar Kapalı
Konya Nurus Mağaza
Fevzi Çakmak Mah. Çelik Cad. No:2/B Karatay-Konya
Haritada görüntüle
0 332 501 50 14
konya@nurus.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-18:30
Cumartesi 09:00-17:00
Pazar Kapalı